do ustalenia

Dam pracę w Holandii przy pielęgnowaniu roślin w ogrodnictwie Lelystad

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Lelystad
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2015 19:23

Firma zagraniczna szuka ogrodników bez doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Lelystad przy pielęgnacji kwiatów i innych roślin, warzyw znajdujących się w szklarni.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Lelystad
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Ogrodnik będzie pracować w szklarni i zajmować się roślinami tam rosnącymi. Zadania jakie będzie wykonywać to:
– dbanie o rośliny (podlewanie, nawożenie, przesadzanie)
– zajmowanie się sortowaniem kwiatów
– zrywanie dojrzałych kwiatów czy warzyw
– tworzenie bukietów
– pakowanie produktów
– wyrywanie chwastów
– przycinanie drzewek, kwiatów
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali

Wymagania:
– gotowość do ciężkiej pracy
– wyrobienie norm dziennych i zaplanowanych działań
– wyjazd od zaraz
– sprawne dłonie
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– możliwość przeniesienia się do Lelystad
– język angielski bądź holenderski

Oferujemy:
– miejsce do zamieszkania w Lelystad
– darmowe przejazdy do pracy służbowym samochodem bądź rowerem
– jasne warunki zatrudnienia
– dobrą płacę
– pomoc polskojęzycznego brygadzisty
– zapewniamy dodatki wakacyjne czy urlopowe
– zatrudnienie tymczasowe na holenderskich zasadach
– świadczenia socjalne
– oferujemy ubezpieczenie zdrowotne
– wsparcie przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych
– organizujemy wyjazd do Holandii

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na maila: ekrutacja@fidess.pl w temacie proszę wpisać: OGRODNICTWO-15P2

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23915k/

ID ogłoszenia: 9915537d351d24e6

2 komentarze na “Dam pracę w Holandii przy pielęgnowaniu roślin w ogrodnictwie Lelystad”

  1. marcindyl95@gmail.com na 3 maja 2015 @ 21:16

    Witam,
    wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Jesteśmy studentami posiadającymi prawo jazdy kategorii B oraz jesteśmy osobami niekaranymi. Nie posiadamy jeszcze doświadczenia w owej branży jednak jesteśmy pracowici, zdeterminowani do podjęcia tej pracy oraz nie boimy się wyzwań. Nasz znajomość języka angielskiego jest na poziomie komunikatywnym. Prosimy o kontakt
    marcindyl95@gmail.com

  2. Pilnie poszukujemy 8 kobiet do pracy w tym 4 kobiety z prawem jazdy praca przy zbieraniu czerwonej porzeczki w Roggel na minimum pol roku . Praca przy bluszczu Dla naszego klienta poszukujemy os b zamieszkuj±cych region Aalsmeer, De Kwakel, do pracy zwi±zanej z sadzeniem oraz pielкgnowaniu bluszczu.

Zostaw odpowiedź do marcindyl95@gmail.com