do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii przy sprzątaniu bez znajomości języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Opublikowany: 16 marca 2016 22:09

Agencja pośrednictwa zatrudnienia poszukuje sprzątaczki do pracy w Holandii. Przyjmujemy osoby bez znajomości języka, do sprzątania obiektów w Eindhoven i okolicach. Zapewniamy wysokie zarobki, oraz samodzielne stanowisko.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Zarobki: do uzgodnienia.

Miejsce: okolice Eindhoven.

Zadania:

  • dbanie o porządek w biurach i pomieszczeniach socjalnych;
  • dezynfekcja i sprzątanie toalet w ośrodkach kempingowych;
  • inne zadania na bieżąco zlecane przez przełożonego.

Wymagania:

  • dokładność, poczucie estetyki;
  • zdolność do pracy zespołowej;
  • komunikatywny język angielski, niemiecki lub niderlandzki;
  • doświadczenie jest mile wdziane;
  • plusem będzie prawo jazdy kat.B;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • punktualność.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • organizację podróży do Holandii i z powrotem;
  • przejazdy wewnętrzne;
  • legalną umowę o pracę;
  • ubezpieczenie, odprowadzanie składek;
  • wsparcie polskiego koordynatora w sprawach formalnych.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez link:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 97556e96d75befc8

3 komentarze na “Dam pracę w Holandii przy sprzątaniu bez znajomości języka Eindhoven”

  1. Witam , chcialabym sie dowiedziec troszke więcej tej pracy . Mieszkam w Holandii na stałe cz sa wstanie państwo zorganizować transport z mojej miejscowości do miejsca pracy ?

  2. Natalia Małek na 28 marca 2016 @ 09:33

    Jestem zainteresowana. Mam 25 lat. Jezyk angielski w stopniu komunikatywnym. Moj nr tel +48 533137 147

    • Ewa Gromowska na 19 maja 2016 @ 20:49

      Dzień dobry. Bardzo jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy przy sprzątaniu. Mieszkam w Holandii blisko Eindhoven , jestem osobą dyspozycyjną , posiadam prawo jazdy oraz rozmawiam po Holendersku . Dokładność, punktualność, odpowiedzialność oraz pracę zespołową zawsze stawiam na pierwszym miejscu. Moje zdobyte doświadczenie pokazało by jakim sumiennym i uczciwym pracownikiem mogę być dla Państwa firmy . Mój nr tel +31626509813 z poważaniem Ewa Gromowska