do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii przy sprzątaniu od zaraz z językiem angielskim 2019 Alblasserdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Alblasserdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 stycznia 2019 00:28

Dla Polaków praca w Holandii przy sprzątaniu sklepu meblowego. Ogłoszenie 2019 z Alblasserdam jest aktualne od zaraz i ze znajomością języka angielskiego lub niderlandzkiego. Oferta jest bez zapewnionego zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Alblasserdam.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie czynności porządkowych;
  • czyszczenie towarów;
  • kontrolowanie stanu oraz jakości mebli;
  • ścieranie kurzu, mycie podług itp.

Wymagania:

  • komunikatywność;
  • spostrzegawczość;
  • dokładność w wykonywaniu zleconych prac;
  • motywacja oraz chęci do pracy;
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • komunikatywna znajomość języka holenderskiego lub angielskiego;
  • pracowitość;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • umowa na warunkach holenderskich według CAO;
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie swojego CV na adres e-mail: biuroradom@euroservices.com.pl z dopiskiem: „Sprzątaczka”. W wiadomości konieczne jest zawarcie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. OPolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Źródło: http://www.praca4u.net/sprzataczka-do-sklepu-meblowego-id1163811.html

ID ogłoszenia: 2975c48bb507c393