do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii przy sprzątaniu przemysłowym od zaraz bez języka Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Długość umowy: minimum pół roku
  • Opublikowany: 9 lutego 2016 23:11

Zakład produkcyjny z Helmond poszukuje pracowników w charakterze sprzątaczy przemysłowych bez znajomości języka. Praca w Holandii od zaraz z pomocą we wszelkich formalnościach i możliwością skorzystania z zakwaterowania agencyjnego.

Stanowisko: sprzątacz przemysłowy.

Miejsce zatrudnienia: Helmond, Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Długość umowy: co najmniej pół roku.

Obowiązki:

  • sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych;
  • czyszczenie maszyn w określony sposób;
  • zadania fizyczne zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
  • możliwość pracy od zaraz przez co najmniej 6 miesięcy;
  • uprawnienia na wózki widłowe będą plusem;
  • mile widziane referencje z poprzedniej pracy;
  • zaświadczenie o niekaralności jako dodatkowa zaleta;
  • odpowiedzialność, uczciwość, niezawodność;
  • dobra organizacja pracy własnej, motywacja;
  • brak chorób oraz sprawność fizyczna.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na stabilnych warunkach;
  • pomagamy w organizacji przejazdu do Holandii;
  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość zakwaterowania;
  • pensję wypłacaną co tydzień;
  • premie za pracę zmianową;
  • bieżące wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacje:
CV w języku angielskim należy wysyłać pod poniższy adres mailowy. W tytule wiadomości należy wpisać „GENERAL CLEANER”.

praca@hobij.pl

Konieczne jest załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami).

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-porzadkowy-general-clener-helmond-id340737.html

ID ogłoszenia: 27456b9fb61d9c13

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii przy sprzątaniu przemysłowym od zaraz bez języka Helmond”

  1. jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt