do ustalenia

Dam pracę w Holandii przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Bemmel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bemmel
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 29 listopada 2015 23:07

Oferta pracy w Holandii dla pracownika sezonowego przy zbiorach truskawek uprawianych w szklarni. Zatrudnienie w Bemmel od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Bemmel
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Ręczny zbiór truskawek uprawianych w szklarni.

Wymagania:
– podstawy języka angielskiego bądź holenderskiego, które ułatwią zrozumienie poleceń
– należy mieć doświadczenie w pracy szklarniowej
– elastyczność godzinowa
– zatrudniamy jedynie doświadczonych kandydatów
– zaradność, punktualność, niezawodność
– dobre zdrowie
– szybkie dostosowanie się do nowych warunków pracy

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– programy lojalnościowe
– stabilne warunki umowy
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– dodatki wakacyjne są zapewnione
– bonusy za pracę przy nadgodzinach
– miejsce do spania
– ubezpieczenie
– zorganizowanie przejazdu do Holandii
– wsparcie polskiego koordynatora
– pomoc przy wypełnieniu dokumentów
– jarografy
– stawki wiekowe
– najchętniej przyjmujemy studentów i uczniów chcących sobie dorobić

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia przyjmujemy na maila: sherpaforce.2027045@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-szklarni-truskawki-bemmel-holandia-id325886.html

ID ogłoszenia: 693565b71cd4c8cd