€15,32

Dam pracę w Holandii – ślusarz, szlifierz w branży motoryzacyjnej, Oisterwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oisterwijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: nieokreślona
  • Opublikowany: 16 maja 2022 00:30

Firma przemysłowa działająca w Oisterwijk poszukuje doświadczonych ślusarzy – szlifierzy do podjęcia pracy w Holandii. Zatrudnienie w branży motoryzacyjnej.

Masz doświadczenie w zawodzie ślusarz, szlifierz? Aplikuj już dziś! Nowoczesna firma Tobroco Giant, jeden z największych producentów w branży motoryzacyjnej (maszyn i osprzętu do koparko-ładowarek) w Oisterwijk, poszukuje ślusarzy oraz szlifierzy.

Praca na dwie zmiany.

UWAGA!! €500 BONUS dla każdego pracownika po przepracowaniu 3 tygodni!

Filmy i inne informacje o firmie znajdziesz tutaj:

Obowiązki Ślusarz / Szlifierza:
– Przygotowywanie elementów do montażu
– Sprawdzanie jakości elementów
– Praca w oparciu o instrukcje
– Montaż elementów podwozia

Nasza oferta:
– Stawka od €13.88 – €15,32 brutto/h+ dodatki zmianowe!
– Pokój jednoosobowy
– Bonus €500 po trzech tygodniach
– Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Darmowy transport do pracy
– Opiekę polskich koordynatorów
– Tygodniowy system wynagrodzeń
– Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
– Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
– Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania:
– Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B1
– Doświadczenie w podobnej pracy
– Wykształcenie techniczne / mechaniczne mile widziane
– Prawo jazdy kat.B (mieszkając na lokacji agencyjnej)

Wyślij swoje zgłoszenie na tech.jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na  https://bit.ly/3pDmfOj

ID ogłoszenia: 523627e62ed9e23a