od 8.87 euro brutto

Dam pracę w Holandii – Sortowanie Warzyw i Owoców bez język Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: 25.09.2016
  • Długość umowy: minimum 2 m-ce
  • Opublikowany: 14 września 2016 05:27

Sortownia z Venlo poszukuje od zaraz pracowników do podjęcia pracy w Holandii przy sortowaniu owoców oraz warzyw, pakowaniu towarów na linii produkcyjnej.
Work Force Sp. z o.o. jest biurem pośrednictwa pracy, które zajmuje się rekrutacja osób chcących podjąć legalne zatrudnienie na terenie Holandii. W Polsce istnieje i działa nieprzerwanie od kwietnia 2004 roku. Na terenie kraju dysponuje czterema biurami, w których pracują konsultanci dedykowani do obsługi obecnych i przyszłych pracowników. Oddziały Work Force znajdują się w Białymstoku, Bydgoszczy, Lublinie i Opolu. Wieloletnie doświadczenie i wiedza firmy pomaga w znalezieniu dobrej pracy, dostosowanej do potrzeb kandydatów, ich kwalifikacji i umiejętności.

W związku z obecnym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Sortowanie Warzyw i Owoców – Darmowy transport do Holandia

Obowiązki
-przepakowywanie, rozpakowywanie, sortowanie warzyw i owoców
-ważenie ręczne i maszynowe opakowań zbiorczych
-odbiór i dowoź produktów do linii produkcyjnej
-obsługa wózka paletowego
-sprzątanie stanowiska pracy i czyszczenie maszyn

Wymagania
-niekaralność
-dyspozycyjności na okres minimum 3-6 m-cy
-brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej
-brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy z żywnością

Oferujemy
-kontrakt holenderski
-opiekę polskich koordynatorów
-zakwaterowanie
-ubezpieczenie
-dojazdy do pracy na terenie Holandii
-pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

Lokalizacja Venlo

ID ogłoszenia: 100057d9137619153

3 komentarze na “Dam pracę w Holandii – Sortowanie Warzyw i Owoców bez język Venlo”

  1. Witam, proszę o wysłanie oferty na e-mala z dodatkowymi informacjami . Pozdrawiam .

  2. Jestem zainteresowaną ofertą

  3. Dzień dobry ja w sprawie pracy proszę o kontakt mieszkam tymczasowo w venlo piotrrosiak22@wp.pl

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez WorkForceBydgoszcz

Ostatnie przedmioty dodane przez WorkForceBydgoszcz »