do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii sprzątanie autobusów od zaraz Eindhoven bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 września 2016 22:32

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii przy sprzątaniu nowych autobusów. Poszukiwani pracownicy do zakładu w Eindhoven od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik porządkowy

Miejsce: Eindhoven

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: na dłużej

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • do zadań pracownika będzie należało sprzątanie autobusów, które opuściły produkcję przed oddaniem ich do użytkowania

Wymagania:

  • posługiwanie się językiem angielskim, niemieckim lub niderlandzkim w stopniu umożliwiającym komunikację
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • dostępność w Holandii od zaraz

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie u stabilnego i znanego na rynku pracodawcy
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • praca na jedną zmianę
  • transport na terenie Holandii

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zainteresowani ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-porzadkowy/holandia-okolice-eindhoven/13272552

Pragniemy zaznaczyć, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi warunki.

ID ogłoszenia: 56357d92c3b5d5f5

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii sprzątanie autobusów od zaraz Eindhoven bez języka”

  1. ‭‭+44 7884 596950‬‬ Bardzo chętnie podejmiemy to prace z partnerki