do ustalenia

Dam pracę w Holandii w budownictwie przy montażu okien od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 2 grudnia 2014 20:59

Firma budowlana zatrudni od zaraz pracownika fizycznego. Praca w Holandii w budownictwie przy zadaniach ogólnobudowlanych takich jak montaż okien czy stawianie konstrukcji drewnianych. Na tym stanowisku konieczne jest posiadanie doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– prace budowlane
– montowanie okien
– deskowanie
– wznoszenie konstrukcji drewnianych
– utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– brak przeciwwskazań od lekarza do wykonywania pacy fizycznej
– posiadanie doświadczenia na danych stanowisku jest konieczne (referencje do wglądu)
– zatrudniamy tylko kandydatów, którzy potrafią obsługiwać maszynę do montażu okien
– język angielski bądź holenderski
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– precyzja, dokładność, staranność
– brak nałogów

Oferujemy:
– stałe zlecenia
– zapewniamy miejsce zamieszkania
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– pomagamy zorganizować transport do Holandii
– legalne zatrudnienie
– podpisanie umowy na holenderskich warunkach
– zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego: Kielce: 41 344 38 16; Lublin: 81 444 27 24; Opole: 77 460 90 77

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23403e/

ID ogłoszenia: 995547d847d92b23