do ustalenia

Dam pracę w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: do końca roku 2014
  • Opublikowany: 26 września 2014 19:41

Aktualnie poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Holandii przy pielęgnacji kwiatów w szklarni. Oferta dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu i przygotowywaniu towaru do dalszego transportu. Pracodawca wymaga od kandydata doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do pielęgnacji kwiatów
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywać się będzie w szklarni i do zadań pracownika należy:
– pielęgnacja kwiatów (przesadzanie, podlewanie, nawożenie, podcinanie)
– ścinanie kwiatów i tworzenie bukietów
– pakowanie kwiatów i przygotowywanie do wysyłki
– zajmowanie się etykietowaniem

Wymagania:
– doświadczenie w pracy przy pielęgnacji kwiatów
– znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego będzie dodatkowym atutem
– duża motywacja do pracy oraz zaangażowanie
– rzetelność, punktualność, uczciwość
– minimum 6 miesięczne doświadczenie przy pielęgnacji kwiatów szklarniowych
– możliwość zostania na terenie Holandii do końca grudnia ( bez możliwości powrotu do domu na święta)
– mile widziane jest posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:
– legalną pracę na terenie Holandii
– zakwaterowanie
– dojazd z/do pracy na terenie Holandii
– opiekę koordynatorów
– pracę przy takich kwiatach jak: róże, tulipany, gerbery, orchidee, frezje, chryzantemy
– pomoc przy rozliczeniach podatkowych

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://www.praca4u.net/pracownik-z-doswiadczeniem-przy-kwiatach-cietych-id245315.html

ID ogłoszenia: 316542572810fb79