do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii ogrodnictwo przy orchideach od zaraz bez języka Bleiswijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 października 2016 23:44

Stała praca Holandia w ogrodnictwie dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w szklarni z Bleiswijku dla Polaków od zaraz przy orchideach.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Miejsce zatrudnienia: Bleiswijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,34 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • konieczne jest posiadanie doświadczenia w pracy przy orchideach, umiejętność sztokowania, klipsowania, sadzenia oraz pielęgnacji roślin

Wymagania:

  • posługiwanie się językiem angielskim lub holenderskim w stopniu umożliwiającym komunikację
  • gotowość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • miejsce do zamieszkania oraz transport zorganizowane we własnym zakresie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na warunkach obowiązujących w Holandii
  • stałą umowę o pracę
  • terminowe wypłaty wypłacane raz w tygodniu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy oraz spełniające warunki zatrudnienia, prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z CV na adres e-mail: praca@veldwerkuitzendbureau.nl. W tytule wiadomości należy wpisać: ORCHIDEA.

Źródło: http://www.praca4u.net/stala-praca-w-szklarnii-z-orchideami-bleiswijk-id413140.html

ID ogłoszenia: 7935800fbac0238f