do ustalenia

Dam sezonową pracę w Holandii bez języka przy zbiorach od zaraz Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 18 lutego 2018 03:22

Propozycja zatrudnienia w Venlo dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz sezonowa praca w Holandii przy zbiorach warzyw i owoców oraz pielęgnacji roślin.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Lokalizacja: Venlo, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu warzyw lub owoców – pomidorów, ogórków, truskawek, szparagów, papryki, kwiatów, jabłek lub gruszek
  • do zadań będzie należało pielęgnowanie roślin – podwiązywanie, ścinanie liści, oraz okręcanie pędów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sadzenie, pielęgnację oraz szczepienie sadzonek
  • obowiązkiem będzie utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • chęć do podjęcia pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • możliwość współpracy na czas nieokreślony
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • zapewnione zamieszkanie i ubezpieczenie
  • pomoc polskich konsultantów
  • bezpłatne przejazdy do pracy
  • możliwość zwrotu kosztów transportu dla osób zamieszkałych w Holandii

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

rekrutacja@sherpaforce.com

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-sezonowy-3988199.html

ID ogłoszenia: 4495a88b14e42aec

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Holandii bez języka przy zbiorach od zaraz Venlo”

  1. Tomasz Banas na 19 lutego 2018 @ 19:08

    Witam jestem gotowy do wyjazdu, prosze o kontakt 512712593 wiek 21 jestem zmitywowany do pracy i zalezy mi na stawce

Zostaw odpowiedź do Tomasz Banas