do ustalenia

Dam sezonową pracę w Holandii bez języka przy zbiorach szparagów Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Data rozpoczęcia pracy: marzec/kwiecień
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 20:58

Poszukujemy pracowników sezonowych do fizycznej pracy w Holandii przy zbiorach szparagów na polu. Ogłoszenie z Limburgii dla Polaków bez znajomości języka urzędowego.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Limburgia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca na polu przy zbiorach szparagów
– segregowanie warzyw
– zajmowanie się pakowaniem oraz przygotowaniem paczek do transportu
– prowadzenie prac porządkowych na polu

Wymagania:
– bardzo dobre zdrowie
– brak problemów z kręgosłupem
– doświadczenie przy zbiorach szparagów jest konieczne
– osoby zmotywowane, chcące zarobić
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– zatrudniamy kandydatów energicznych, pozytywnie myślących
– prawo jazdy na samochód osobowy jest mile widziane
– przyjazd samochodem będzie ogromnym atutem
– znajomość języka obcego będzie sprzyjała podczas rekrutacji

Oferujemy:
– możliwość podjęcia zatrudnienia bez znajomości języka holenderskiego
– podpisanie umowy tymczasowej
– dobrze płatną pracę
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– w każdym momencie pracownik ma możliwość skontaktowania się z opiekunem polskojęzycznym
– pracę już od marca/kwietnia
– miejsce zamieszkania
– pomoc przy wyjeździe do Holandii

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV na maila: rekrutacja@contrain.pl w tytule należy wpisać: SZPARAGI.

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-i-segregacja-szparagow-apt-nr-5612-id269069.html

ID ogłoszenia: 41754e095981d985

5 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Holandii bez języka przy zbiorach szparagów Limburgia”

  1. chetnie podejme sie tej pracy mam3 lat mam doswiaczenie fizyczne podaje kom 885121885

  2. zbiór szparagów na 22 lutego 2015 @ 19:12

    Witam chętnie podejmę się pracy przy zbiorze szparagów mój nr 516790418

  3. chentnie podejme sie tej pracy mam 32 lat mam doswiaczenie w zdieraniach szparagow w Polsce w tychowie com 539559705

  4. Witam bardzo chętnie podejmę pracę przy szparagach mój nr 572150448

  5. chetnie podejme sie tej pracy mam doswiaczenie podaje kom 575065851