9,59 €/h brutto

Dam sezonową pracę w Holandii bez języka przy zbiorach truskawek Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Data rozpoczęcia pracy: sezon 2018
  • Długość umowy: praca sezonowa
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2018 14:30

Opcja sezonowej pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia w szklarni z Limburgii przy zbiorach truskawek wiszących na czas określony.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Miejsce pracy: Limburgia, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,59 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu truskawek wiszących w szklarni
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się usuwanie kwiatków oraz utrzymywaniem porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach truskawek lub innych owoców miekkich
  • zręczność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • możliwość regularnych wyjazdów do Holandii

Oferujemy:

  • legalną pracę za pośrednictwem agencji
  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • zapewnione zamieszkanie
  • opiekę koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • szansę na zdobycie międzynarodowego doświadczenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/holandia-praca-sezonowa-2018-zbior-truskawek-szklarniowych-wiszacych/

ID ogłoszenia: 1945ac94a7941ef2