9,59 euro/h brutto

Dam sezonową pracę w Holandii bez języka przy zbiorach truskawek od zaraz Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 16 marca 2018 07:42

Poszukujemy chętnych do podjęcia zatrudnienia w okolicach Bredy przy zbiorach truskawek. Sezonowa praca w Holandii możliwa od zaraz dla osób bez znajomości języka na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Prinsenbeek, koło Bredy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,59 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca sezonowa polegająca na zbieraniu truskawek

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • możliwość pracy na zmiany
  • gotowość do zatrudnienia na dłuższy okres
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatorów
  • dojazdy do pracy
  • wysokie zarobki
  • ubezpieczenie
  • zamieszkanie niedaleko pracy

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres:

katarzyna@Holandiajobs.pl

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem: 515491970

Źródło: http://www.praca4u.net/holandia-zbieranie-truskawek-id1139993.html

ID ogłoszenia: 7765aa6145387617