9,59 euro/h brutto

Dam sezonową pracę w Holandii bez języka zbiory szparagów od zaraz Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Długość umowy: praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 stycznia 2018 00:26

Poszukujemy chętnych osób bez znajomości języka do zatrudnienia od zaraz w Limburgii. Sezonowa praca w Holandii dla Polaków przy zbiorach szparagów na polu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Limburgia, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,59 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu szparagów na polu
  • zadaniem pracownika będzie także mycie, sortowanie oraz przygotowywanie warzyw do transportu

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Holandii za pośrednictwem agencji
  • szansę na przedłużenia współpracy po zakończeniu projektu
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz transportu do pracy
  • zarobki wypłacane w terminie
  • pracę sezonową do końca maja 2018

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV należy wysyłać na adres:

rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-szparagow-praca-polowa-id1136083.html

ID ogłoszenia: 8205a593fb0cb8dd

3 komentarze na “Dam sezonową pracę w Holandii bez języka zbiory szparagów od zaraz Limburgia”

  1. proszę zadzwonić bo bym byl zainteresowany 667205075

  2. nn

  3. Witam 7 lat pracowałem przy szparagu

Zostaw odpowiedź do Damian