9,94 € brutto/h

Dam sezonową pracę w Holandii od zaraz przy zbiorach malin bez języka 2020 Kessel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Kessel
  • Długość umowy: sezon 2020
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2020 19:42

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Holandii 2020. Zatrudnienie w Kessel dla Polaków przy zbiorach malin. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kessel.

Wynagrodzenie: 9,94 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się uprawą oraz zbieraniem malin;
  • wykonywanie zadań związanych z przygotowaniem malin do sprzedaży, czyli pakowanie, sortowanie itp.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • sumienność;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracach polowych, sadownictwie albo w szklarni.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 80 – 100 Eur na tydzień – niedaleko miejsca pracy;
  • pracę w godzinach od 07:00 do 16:00, a dni wolne będą do uzgodnienia;
  • płatne ubezpieczenie w cenie 97 Eur na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-sezonowy-zbior-malin-kessel,oferta,7533160

ID ogłoszenia: 7755f105c8770245

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Holandii od zaraz przy zbiorach malin bez języka 2020 Kessel”

  1. Kornel_7 na 16 lipca 2020 @ 22:38

    Jest możliwość w wieku 17 lat?