9,51 euro/h brutto

Dam sezonową pracę w Holandii od zaraz przy zbiorach pieczarek bez języka Beilen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beilen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: 29 listopada 2017 01:51

Poszukujemy chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Holandii. Od zaraz opcja zatrudnienia w Beilen dla osób bez znajomości języka przy zbiorach pieczarek na hali.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Beilen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,51 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na ścinaniu pieczarek na hali
  • do zadań pracownika będzie sortowanie oraz pakowanie pieczarek do pudełek

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach pieczarek
  • zaletą będzie ważne prawo jazdy kat.B
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu formalności przed wyjazdem
  • wypłaty zarobków raz w tygodniu
  • zamieszkanie i ubezpieczenie
  • pracę od zaraz na warunkach holenderskich

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem:

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Lublin
ul. Hempla 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/zbior-pieczarek-w-holandii-mk/

ID ogłoszenia: 3935a1d8ca365f9b