10,21 € brutto/h

Dam sezonową pracę w Holandii od zaraz przy zbiorach pomidorów bez języka Meijel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Meijel
  • Długość umowy: sezon
  • Opublikowany: 21 stycznia 2021 18:13

Szklarnia z Meijel poszukuje chętnych bez znajomości języka do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie od zaraz przy zbiorach pomidorów z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Meijel.

Wynagrodzenie: 10,21 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca będzie wykonywana w szklarni, gdzie zadaniem będzie uprawa pomidorów;
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zrywanie pomidorów o odpowiedniej wadze, a także obrywanie liści, zakładanie klipsów na pędy pomidora itp.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • sumienne i dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • dodatki urlopowe;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • pomoc w zorganizowaniu dojazdu do/z/na terenie Holandii;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego Koordynatora Operacyjnego;
  • możliwość otrzymania bonusu w wysokości 500 PLN za polecenie znajomego.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez stronę:

www.praca4u.net/praca-na-szklarni-zbior-pomidorow-contrain-id1192455.html

ID ogłoszenia: 6785feb6abde6bd4