12,86 € brutto/h

Dam sezonową pracę w Holandii od zaraz zbiory borówki bez języka dla par 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: sezon 2021
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2021 15:58

Propozycja rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Holandii dla par. Zatrudnienie dla Polaków przy zbiorach owoców borówki bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 12,86 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie borówek na polu zgodnie ze wskazanymi pracy;
  • przez pierwsze dni pracy pracownik będzie obierał i pakował pory;
  • ważenie oraz przygotowywanie owoców i warzyw do wysłania.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • nadgodziny płatne +35% pensji podstawowej;
  • pracę również dla par i grup;
  • program poleceń, który pozwala zarobić 500 PLN za jedną poleconą osobę;
  • wsparcie polskiego opiekuna;
  • zatrudnienie tymczasowe;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu;
  • legalną pracę;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 603 055 303

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/nowa-oferta-zbior-borowek-w-holandii-od-zaraz-12-86-brutto-h-CID4-IDKk8qY.html

ID ogłoszenia: 14460f6c16bf2c98