do ustalenia

Dam sezonową pracę w Holandii od zaraz zbiory pomidorów bez języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: praca sezonowa
  • Opublikowany: 16 grudnia 2017 01:51

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach pomidorów. Od zaraz zatrudnimy w szklarni z Venlo kandydatów bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie należało zbieranie pomidorów w szklarni
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także podwiązywaniem liści oraz ścinaniem pędów

Wymagania:

  • pracowitość i zaangażowanie
  • możliwość wyjazdu na minimum 12 tygodni
  • chęć i motywacja do pracy
  • zaletą będzie prawo jazdy oraz chęć prowadzenia służbowego auta

Oferujemy:

  • miłą atmosferę w zespole
  • perspektywę zatrudnienia na czas nieokreślony
  • zwrot kosztów dojazdów dla osób z własnym zamieszkaniem
  • pomoc konsultantów na miejscu
  • bezpłatne przejazdy do pracy
  • zapewnione zakwaterowanie i ubezpieczenie

Aplikacja:

Aplikować należy za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 9195a3407b009299

5 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Holandii od zaraz zbiory pomidorów bez języka Venlo”

  1. Witam wraz z mężem i kolega jesteśmy zainteresowani praca moj numer 533166194

  2. Proszę o kontakt 500574001

  3. wraz z mezem jestesmy zainteresowani 790466611

  4. Jestem zainteresowany ofertą przy pomidorach.

  5. szukam pracy od zaraz , obecnie mieszkam niedaleko VENLO