9,16 euro za godz.

Dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach jabłek wrzesień 2015

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 2 września 2015 00:27

Aktualnie poszukujemy pracowników sezonowych przy zbiorach owoców – jabłek z sadu. Praca w Holandii dla studentów bez znajomości języka holenderskiego. Oferta dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: 9,16 euro za godz.
Numer referyncyjny: H/205

Zadania:
– zbieranie jabłek
– układanie owoców w specjalnie przygotowanych skrzynkach
– sprawdzanie jakości zebranych jabłek (odrzucanie tych niespełniających normy)

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy sezonowej
– zdolność do pracy grupowej
– przyjazne usposobienie
– doświadczenie przy zbiorach jabłek
– angielski bądź niemiecki na poziomie komunikatywnym
– odpowiedzialne podejście do zadań
– elastyczność godzinowa
– prawo jazdy kat.B
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– chętnie zatrudniamy studentów
– konkurencyjne stawki godzinowe
– podpisanie umowy na holenderskich zasadach
– pracę w międzynarodowej firmie
– pracownikom oferujemy programy lojalnościowe
– przejazd z Polski do Holandii
– na miejscu zapewniamy transport wewnętrzny
– miejsce do spania
– ubezpieczenie
– pomagamy przy formalnościach

Aplikacja:
Odbywa się poprzez stronę: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-ogrodnictwa-zrywanie-jablek-h205.html#1

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24a0lc/

ID ogłoszenia: 36555e614e1d8c0c

13 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach jabłek wrzesień 2015”

  1. witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 570 975 041 krzysztof

  2. matuesz_kpc na 2 września 2015 @ 12:58

    witam jestem zainteresowany pracą proszę tom ofertom pracy mam doświaczenie przy zbiorach w tamtym roku byłem w belgii na zbiorach grószęk

    proszę o kontakt 884233434 Mateusz

    jak najszybciej prośże odrazu jestem zdecydowany do pracy

  3. Witam, jestem zainteresowana pracą wraz z chłopakiem.
    Jesteśmy teraz w Holandii i szukamy pracy. Jesteśmy chętni do pracy.
    Tylko nie jesteśmy studentami ale mamy doświadczenie przy zrywaniu jabłek i gruszek.
    Nr tel 697508279

  4. jestem bardzo zajnteresqwana oferta prosze o kontakt 509795378

  5. Witam jestem zainteresowany praca proszę o kontakt pod nr 783172566 z góry dziękuję i pozdrawiam 🙂

  6. Jestem zainteresowany oferta pracy prosil bym o kontakt pod nr 786229917

  7. zbiory jabłek na 10 września 2015 @ 12:58

    witam jestem zaintereowana oferta pracy proszę o kontakt 731877822 anna

  8. Witam.Jestem bardzo zainteresowany ofertą, proszę o kontakt telefoniczny 881231206 Maciek

  9. wtaj miestem za itreresowany pracoł jak jest mozliwosc podjencia pracy to prosze o kontakt 537211173

  10. witam jestem za interosowany pracol zostawiam tele 537211173 prosze o szybki kontakt

  11. Jestem zainteresowana posiadam doświadczenie i znam język holenderski 791087194

  12. zbiory jablek na 22 września 2015 @ 08:55

    Witam jestem zainteresowany pracą od zaraz Proszę o kontakt Marcin 731684984