do ustalenia

Dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach truskawek bez języka Bemmel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bemmel
  • Opublikowany: 8 listopada 2015 03:12

Oferta pracy w Holandii dla pracowników sezonowych przy zbiorach truskawek rosnących w szklarni. Ogłoszenie z Bemmel bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach owoców
Lokalizacja: Holandia, Bemmel
Wynagrodzenie: do ustalenia
Liczba stanowisk: 20

Zadania:
To zbieranie truskawek szklarniowych.
Owoce należy układać w skrzynkach.

Wymagania:
– podstawy języka angielskiego bądź niemieckiego
– oferta dla osób z doświadczeniem
– umiejętność szybkiego dostosowania się do nowych warunków pracy
– elastyczność
– wywiązywanie się z obowiązków

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane co tydzień
– pracownikom zapewniamy programy lojalnościowe
– zatrudnienie w stabilnej firmie
– dodatki do pracy po godzinach
– bonusy wakacyjne
– codzienne przejazdy do pracy
– zapewniamy transport z Polski do Holandii
– miejsc do spania
– pomoc polskiego opiekuna
– wsparcie podczas wypełniania dokumentów
– wykorzystanie corocznych jarografów
– najchętniej zatrudniamy studentów i uczniów
– 20 wolnych stanowisk

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-szklarni-truskawki-bemmel-holandia/bemmel-holandia/10946292

ID ogłoszenia: 266563ea20991bc6