9,26 €

Dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorze szparagów Asten 2016

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia/ Brabancja Północna - Asten
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: sezonowo
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2016 04:27

Gospodarstwo rolne z Asten zatrudni osoby zdecydowane do podjęcia sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach warzyw – szparagów. Zatrudnienie dla osób posiadających doświadczenie przy szparagach.

Oferta skierowana do osób z własnym transportem mieszkających w rejonie Brabancji Północnej lub Limburgii ( możliwość zakwaterowania na mieszkaniach firmowych)

Opis stanowiska:
• Zbiór szparagów
• Wszelkie czynności związane z uprawą i pielęgnacją szparagów
• Praca na zewnątrz w określonym tempie

Wymagania:
• Doświadczenie przy zbiorach szparagów
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Umiejętność pracy w grupie
• Silna motywacja do pracy oraz elastyczność
• Doświadczenie przy pracach fizycznych

Oferujemy:
– bezpieczeństwo zarobków dopasowanych do Twoich oczekiwań
– stabilizację zatrudnienia popartą 10-letnim doświadczeniem i programem lojalnościowym
– cotygodniowe rozliczenia prosto na Twoje konto
– dodatek wakacyjny oraz dodatki za pracę poza regularnymi godzinami
– organizację transportu za granicę oraz na miejscu do pracy
– zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii
– ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności
– przejrzyste cotygodniowe wyliczenia przepracowanych godzin i kosztów
– coroczne „jarografy” dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
– dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania rekompensujące niższa holenderska stawkę ustawową
– atrakcyjną i stałą pracę w sektorach: produkcji, logistyki i rolnictwa

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację:

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470
Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

ID ogłoszenia: 4175714ec303bdbd