10,05 euro brutto/h

Dam sezonową pracę w Holandii zbiory i sortowanie papryki w Goes bez języka 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Goes
  • Data rozpoczęcia pracy: 1.06.2020
  • Długość umowy: 6-12 miesięcy
  • Opublikowany: 27 maja 2020 23:02

W miejscowości Goes także bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Holandii przy zbiorach papryki i jej sortowaniu. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku pracownik zbioru i sortowania papryki szklarniowej. Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Interesuje Cię stabilna praca za granicą? Chcesz doszlifować język obcy i rozwijać się zawodowo? Sprawdź szczegóły oferty i wyjedź z nam do pracy!

Zakres obowiązków:

zbiór papryki szklarniowej
pielęgnacja uprawy (obrywanie liści, okręcanie, opuszczanie rośliny)

Oczekujemy od kandydata:

– dyspozycyjności do pracy za granicą od 3 – 6 miesięcy
– mile widziane doświadczenie szklarniowe, nie jest to jednak wymóg konieczny do podjęcia pracy
– gotowość do wykonywania pracy w szklarni na wysokości (zbiór odbywa się na specjalnie przygotowanych wózkach)
– umiejętności współpracy z innymi pracownikami
– dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy

Oferujemy:

– pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
– pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowym środowisku
– przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
– możliwość podjęcia dłuższej współpracy
– legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
– cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
– zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
– zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
– dodatki wakacyjne i urlopowe
– opiekę koordynatora w miejscu pracy
– możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
– stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Wszystkie dostępne oferty są na stronie: https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 5215eccdb4c62999

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Holandii zbiory i sortowanie papryki w Goes bez języka 2020”

  1. Witam,interesuje mnie tylko jeden miesiąc pracy,mam nadzieję, że znajdziecie Państwo jakieś dogodne rozwiązanie. 12.07.2020 12.08.2020