450-600 € netto/ tydzień

Dekarz dachów płaskich oferta pracy w Holandii na budowie, Nijmegen 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na czas określony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2021 00:38

Na terenie Nijmegen od zaraz propozycja legalnej pracy w Holandii na budowie dla dekarzy dachów płaskich. Oczekiwana znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź niderladzkiego.

TWG Polska oferuje pakiet usług, takich jak rekrutacja, selekcja oraz zatrudnienie starannie wybranych i doświadczonych pracowników. Jest to samodzielna filia znanej holenderskiej firmy z branży pracy tymczasowej. Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym oraz pośrednictwie pracy.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby do pracy na stanowisko:

Dekarz Dachów Płaskich

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:
• Pokrywanie dachów matą bitumiczną, matą PCV lub matą ePDM,
• Naprawa oraz konserwacja dachów,
• Montowanie świetlików i włazów,
• Wykonywanie podkładów pod pokrycia dachowe,
• Zakładanie sprzętu do odprowadzania wody,
• Dbanie o dobry stan powierzonych narzędzi.

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Dekarza,
• Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym,
• Prawo jazdy kat. B,
• Sprawność fizyczna.
• Posiadanie numeru BSN, certyfikatu VCA, własnego samochodu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową,
• Wynagrodzenie wynoszące 450-600 € netto/ tydzień ( stawka „ na rękę”, po odliczeniu lokacji mieszkaniowej i ubezpieczenia),
• Zakwaterowanie,
• Dojazd do pracy,
• Ubezpieczenie zdrowotne,
• Pracę od poniedziałku do piątku.

Kontakt: e-mail: rekrutacja@twg-polska.pl , tel.: 505 951 114

Na CV niezbędne jest umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TWG Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

ID ogłoszenia: 5960657578e5dc0