13,29 euro brutto/h

Dekarz od zaraz oferta pracy w Holandii na budowie, Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 2 listopada 2017 05:27

Aktualna propozycja pracy w Holandii na budowie skierowana do dekarzy – budowlańców z doświadczeniem przy kryciu dachów. Zatrudnienie w Limburgii z zakwaterowaniem.

Miejsce pracy:
Holandia

Stawka:
13,29 euro brutto/h + nadgodziny, weekendy i święta dodatkowo płatne

Opis stanowiska:
Do obowiązków związanych z oferowanym przez nas stanowiskiem będą należeć:
Izolacja dachów, wymiana papy, zakładanie nowej, opalanie, wszelkie prace związane z kryciem dachów, ich naprawami, konserwacją itp.

Wymagamy:
Doświadczenia na podobnym stanowisku,
Dyspozycyjności na dłuższy okres czasu (praca całoroczna)
Certyfikatu VCA (istnieje możliwość wyrobienia certyfikatu na miejscu)
Praca od zaraz na długi okres czasu (całoroczna)
Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
Własne auto będzie dużym atutem

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy.
Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe.
Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (domy jednorodzinne, 5 osobowe, pokoje dwu – lub jednoosobowe.
Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
Opiekę polskiego rezydenta.

Termin składania podań: 20.11.2017

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

lub skontaktuj się z naszym biurem:
+48 510242586
+48 502124974

Znajdziesz nas również na FB:
www.facebook.com/Get-Job-Agencja-Po%C5%9Brednictwa-Pracy-555675901263213/

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 87659f1cc64b0bdd