10,25 – 11,00 euro netto/h

Dekarz oferta pracy w Holandii na budowie – Roermond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roermond
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 22 stycznia 2016 00:14

Firma budowlana z Roermond poszukuje dekarzy gotowych do podjęcia pracy w Holandii na budowie przy wykonywaniu zadań dekarskich. Pracodawca oczekuje doświadczenia i znajomości języka angielskiego bądź holenderskiego.

KBTI Poland poszukuje osób do pracy w Holandii na stanowisko: Dekarz
Miejsce pracy: Roermond
Opis stanowiska:
Wykonywanie prac dekarskich

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
Posiadanie podstawowych narzędzi
Oferujemy:
Pracę na dłuższy okres czasu

Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne płatne przez pracodawcę

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail rekrutacja@kbti.pl z dopiskiem: Dekarz/Holandia/Roermond

ID ogłoszenia: 32156a20f1cb59ab

1 odpowiedź na “Dekarz oferta pracy w Holandii na budowie – Roermond”

  1. Mam dlugoletnie doswiadczenie na stanowisku dekarz- blacharz ale nie znam jezyka. Jesli to nie jest problem prosze o kontakt 0612919584. Mieszkam w Roermond