€10,16 brutto/h

Diessen oferta pracy w Holandii dla operatora wózka EPT na magazynie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Diessen
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz!!!
  • Długość umowy: agencyjna
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 00:59

Na magazynie w miejscowości Diessen do podjęcia aktualna od zaraz oferta pracy w Holandii dla operatorów wózków typu EPT. Oczekiwana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Obecnie dla naszego klienta, centrum dystrybucji artykułów dekoracyjnych do wnętrz oraz mebli, poszukujemy pracownika magazynu.Uwaga: Dla kandydatów nie posiadających holenderskich uprawnień na wózki EPT istnieje możliwość wzięcia udziału w kursie oraz nabycie certyfikatów.

WYMAGANIA:
komunikatywna znajomość języka angielskiego’
Umiejętność obsługi wózka EPT’
doświadczenie w pracy na magazynie’
Prawo jazdy kat. B mile widziane’

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Zbieranie i sortowanie zamówień – system voice speak i skaner’
Załadunek i rozładunek towarów’
transport wewnątrzzakładowy za pomocą wózka EPT’
OFERUJEMY:
Stawka od €10,16 brutto/h’
Dodatki eksterytorialne’
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych’
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy’
Możliwość długotrwałej współpracy’
Darmowy transport do pracy’
Opiekę polskich koordynatorów’
Tygodniowy system wynagrodzeń’
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii’
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów’
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie ‚

Wyślij swoje CV już teraz na jobs@axell.nl lub zadzwoń +31135075440
Zobacz więcej naszych ofert pracy na stronie:
5087

ID ogłoszenia: 8475d16062eb67d8