10,50 € brutto/h

Dla kierowcy kat.B bez znajomości języka dam pracę w Holandii od zaraz Nistelrode

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nistelrode
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2021 16:35

Pracodawca z Nistelrode szuka od zaraz kierowców kat.B do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy przewozie osób. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Nistelrode.

Wynagrodzenie: 10,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie rozwożenie pracowników z mieszkań agencyjnych do pracy i z powrotem;
  • czasami trzeba będzie zawieźć osoby do lekarza, a także pomóc w tłumaczeniach;
  • odpowiadanie zza sprawny przemysł informacji pomiędzy pracownikami a biurem w Holandii.

Wymagania:

  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia;
  • posiadanie doświadczenia w pracy jako kierowca;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • pełna samodzielność, elastyczność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% dochodów brutto oraz urlopowy 8,26% dochodów brutto, które są naliczane od godzin podstawowych;
  • stabilne i legalne zatrudnienie;
  • kontrakt holenderski;
  • wypłatę raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • zestawienie raz w tygodniu przepracowanych godzin i kosztów;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • wsparcie koordynatorów;
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • zorganizowanie odpłatnego wyjazdu do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • możliwość zjeżdżania do Polski na 1 – 2 tygodnie po 6 – 8 tygodniach pracy;
  • rozliczenia podatkowe.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę:

www.eena.pl/0,22493,oferta-pracy-kierowca-samochodu-osobowego-i-dostawczego.html

ID ogłoszenia: 509605b73ffa4296