do uzgodnienia

Dla kobiet praca w Holandii przy sprzątaniu biur bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 7 lutego 2015 00:32

Prowadzimy nabór pracowników fizycznych na stanowisko sprzątaczka. Oferta pracy w Holandii dla kobiet bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Holandia

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Obowiązki:

  • Zadania przy sprzątaniu biur a także mieszkań i domów prywatnych.
  • Praca z użyciem chemii gospodarczej.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na najbliższe pół roku
  • motywacje
  • język angielski wymagany jest na poziomie A2 – prosta komunikacja
  • prawo jazdy będzie zaletą
  • doświadczenie poparte referencjami będzie mile widziane
  • zaświadczenie o niekaralności potrzebne jest pracodawcy do wglądu

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla kobiet
  • początkowo pracę na pół roku, jednak istnieje możliwość przedłużenia umowy
  • wysokie stawki godzinowe
  • wypłata wynagrodzenia następuje raz w miesiącu
  • pracownik musi pokryć koszt ubezpieczenia w wysokości 19 euro na tydzień
  • pracownik ma do wyboru opcję zamieszkania za 86 euro tygodniowo

Aplikacja:
Wiadomość w języku angielskim prosimy skierować na adres:

  • gdansk@hobij.pl z dopiskiem: Sprzątanie

źródło: http://www.praca4u.net/sprzatanie-domy-mieszkania-biura-id267292.html

ID ogłoszenia: 49854d4050c94d19

1 odpowiedź na “Dla kobiet praca w Holandii przy sprzątaniu biur bez znajomości języka”

  1. Witam
    Jestem bardzo poważnie zainteresowana ofertą pracy. Mieszkam od roku w Holandii, w mieście Eindhoven. Przez ten czas pracowałam jako personel czyszczący w hotelach, szkołach, gabinetach lekarskich oraz biurach. Niestety pracodawca nie przedłuzy mi umowy i jestem zmuszona szkać znowu pracy. Nadmienię że jestem osobą bardzo czystą, dokłądną i zorganizowaną. Bardzo potzrebuję tej pracy, posiadam prawo jazdy i wkrótce będę mobilna. Proszę o danie mi szansy. Porozumiewam się po angielsku ale bardzo słabo, oczywiście cały czas uczę się języka a jestem bardzo ambitna w tej kwestii.
    Licze na Państwa kontakt…

    z poważaniem Ilona Marczyk
    tel 0686443323