12,28 € brutto/h

Dla par bez języka praca w Holandii przy kwiatach od zaraz ogrodnictwo 2022 Weert

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Weert
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 maja 2022 21:18

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii dla Polaków. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Weert dla par bez znajomości języka przy kwiatach oraz roślinach doniczkowych.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Weert.

Wynagrodzenie: 12,28 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pielęgnowanie kwiatów oraz roślin doniczkowych – zadaniem będzie przesadzanie, pielenie, wyrywanie chwastów oraz podlewanie i nawożenie;
  • naklejanie etykiet oraz przygotowywanie kwiatów do wysłania;
  • wykonywanie prac porządkowych w hali oraz szklarni.

Wymagania:

  • dostępność na przynajmniej pół roku;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie podstawowym.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • legalną pracę;
  • tymczasową umowę o pracę;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • opiekę polskiego koordynatora operacyjnego;
  • program poleceń, dzięki czemu można dodatkowo zarobić 200 PLN za każdą poleconą osobę do pracy.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez stronę: https://contrain.pl/aplikuj/?jobid=3709

źródło: https://contrain.pl/oferty-pracy/praca-przy-kwiatach-doniczkowych-w-holandii/

ID ogłoszenia: 5886261a50424537