14,10 € brutto/h

Dla par bez języka przy kwiatach praca Holandia w ogrodnictwie od zaraz Weert

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Weert
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2023 21:12

Od zaraz potrzebne pary do pracy w Holandii przy kwiatach doniczkowych. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Weert dla Polaków bez znajomości języka niderlandzkiego. Pracodawca oferuje możliwość podjęcia współpracy tymczasowej.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Weert.

Wynagrodzenie: 14,10 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pielęgnowanie kwiatów oraz roślin doniczkowych – zadaniem będzie ich przesadzanie, pielenie, wyrywanie chwastów, podlewanie oraz nawożenie;
  • naklejanie etykiet i przygotowywanie kwiatów do wysłania;
  • wykonywanie prac porządkowych w szklarni i w hali;
  • możliwość podjęcia pracy na pół roku dla osób dyspozycyjnych.

Wymagania:

  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego, holenderskiego albo niemieckiego;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • legalną pracę;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • zatrudnienie bez wiekówki;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdów na terenie kraju;
  • możliwość otrzymania bonusu dla kierowcy;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • opiekę polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 600 877 477 albo poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 899641b5e5952eb4