od 12,85/h +zakwaterowanie

Dla par dam pracę w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek od zaraz, Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: 6 mc
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 maja 2022 21:20

Od zaraz dla par pakowaczy w Amsterdamie dostępna oferta tymczasowej pracy w Holandii przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym na miejscy przez cały okres współpracy.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Amsterdam

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 12,85 €/h

Zadania:

  • pakowanie czekoladowych pralinek na linii produkcyjnej, kontrola jakości, paletowanie zapakowanych kartonów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność minimum do końca października 2022 lub dłużej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • preferowane osoby z doświadczeniem na produkcji żywności

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie przez cały okres kontraktu
  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością wypracowania nadgodzin
  • pracodawca zapewnia pomoc przy wszystkich formalnościach
  • przyjazna atmosfera w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z bogatym zapleczem socjalnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem „pakowanie czekoladek Amsterdam 2022”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 11262719929b4048

Linki sponsorowane