12,50/h +zakwaterowanie

Dla par dam pracę w Holandii przy produkcji napojów od zaraz bez języka w Hadze

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 stycznia 2023 21:29

Fabryka z Hagi poszukuje chętnych również bez znajomości języka do pracy w Holandii na produkcji napojów. Zatrudnienie dostępne od zaraz także dla par z zakwaterowaniem na miejscu zorganizowanym nieodpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Haga

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Zarobki: 12,50 euro brutto/h na początek +premie i nadgodziny

Zadania:

Praca przy taśmie produkcyjnej przy obsłudze oraz czyszczeniu urządzeń produkcyjnych, sprawdzaniu jakości gotowych wyrobów, pakowaniu produktu finalnego na końcowym etapie.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące
  • pomoc w znalezieniu własnego lokum po tym okresie
  • szkolenie wdrażające do pracy na miejscu
  • pomoc ze wszystkimi formalnościami
  • opieka polskojęzycznego tłumacza / koordynatora
  • po 3 miesiącach możliwość współpracy z pracodawcą bez pośrednictwa agencji

Wymagania:

  • dyspozycyjność na dłuższy okres, szukamy osób do docelowo stałej pracy
  • mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego / niderlandzkiego
  • atutem będzie doświadczenie na zbliżonym stanowisku
  • szukamy osób rzetelnych, które poważnie podchodzą do swoich obowiązków

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem „Produkcja napojów Haga 22/23”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 114638e690cbd0fd