10,00 Eur na godz.

Dla par fizyczna praca w Holandii od zaraz bez języka sortowanie odzieży Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: czas określony
  • Opublikowany: 15 października 2019 00:46

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu odzieży markowej i używanej. Zatrudnienie dla par w Rotterdamie bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Rotterdam.

Wynagrodzenie: 10,00 Eur na godz. + bonusy za wyrabianie norm.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sortowanie oraz pakowanie odzieży markowej i używanej;
  • praca w pozycji stojącej, trzeba dużo chodzić po hali;
  • mężczyźni pracują przy rozładowywaniu, a są to kartony o wadze do 25 kg, natomiast kobiety przy sortowaniu.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność od zaraz na minimum 3 mc;
  • elastyczność;
  • możliwość pracy w różnych godzinach;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • umowę o pracę na warunkach holenderskich;
  • transport z Polski do Holandii;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • wyjazdy dla par oraz grup (wspólne zakwaterowanie);
  • zakwaterowanie w mieszkaniach, domach, hotelach o dobrym standardzie;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • pomoc koordynatorów;
  • ubezpieczenie;
  • dużo godzin, ale też możliwość pracy w godzinach nadliczbowych i w weekendy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/sortowanie-i-pakowanie-odziezy-holandia-od-zaraz/holandia/14698969

ID ogłoszenia: 4825d88fdfb1acbd

2 komentarze na “Dla par fizyczna praca w Holandii od zaraz bez języka sortowanie odzieży Rotterdam”

  1. Witam. Była bym zainteresowana ofertą pracy wraz z kolezanka. Proszę o kontakt 690937333. Pozdrawiam Grabowska Judyta

  2. Para zainteresowana proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 31647116872 jesteśmy teraz w holandi