10,61 € brutto/h

Dla par Holandia praca bez języka na magazynie odzieży i obuwia od zaraz Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 czerwca 2021 20:27

Pracodawca z Eindhoven potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Holandii na magazynie odzieży i obuwia. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Eindhoven.

Wynagrodzenie: 10,61 € brutto na godz. dla osób powyżej 21. roku życia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień, a także pakowanie różnych artykułów – przeważnie odzieży i obuwia;
  • pracownik będzie zajmował się również etykietowaniem towarów, pieczętowaniem go oraz przyjmowaniem i przepakowywaniem zwrotów;
  • zadaniem będzie także przygotowywanie towarów do wysłania, sprawdzanie jakości artykułów;
  • wykonywanie różnych prac magazynowych, logistycznych oraz porządkowych.

Wymagania:

  • elastyczność;
  • motywacja i chęci do pracy zmianowej – przeważnie 3 zmiany;
  • możliwość brania nadgodzin i pracy w weekendy.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju zawodowego, ale też poszerzania swoich kwalifikacji oraz zdobycia cennego doświadczenia;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zatrudnienie również dla par i grup ze wspólnym zakwaterowaniem;
  • atrakcyjne wynagrodzenie z opcją podwyżki;
  • przy oddelegowaniu do prac pokrewnych stawka nie będzie niższa niż 9,72 € brutto na godz.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 34460be5d4b34936