11,16 € brutto/h

Dla par Holandia praca bez znajomości języka przy sprzątaniu hotelu od zaraz Goes

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Goes
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2022 20:29

Aktualna dla par praca w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Goes dla Polaków przy sprzątaniu hotelu. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Goes.

Wynagrodzenie: 11,16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w hotelu;
  • zadaniem będzie sprzątanie pokoi oraz innych ogólnodostępnych pomieszczeń;
  • praca wykonywana jest w różnych hotelach.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • komplet informacji jeszcze przed wyjazdem;
  • umowę o pracę;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii;
  • zakwaterowanie, a także ubezpieczenie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz dostępny na stronie:

www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8 albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 781 191 757

Źródło: https://www.olx.pl/oferta/praca/sprzatanie-hoteli-11-16-h-praca-holandia-rowniez-dla-par-CID4-IDNHeZT.html

ID ogłoszenia: 621621929142e69c