w euro

Dla par Holandia praca od zaraz na magazynie z kosmetykami w Ede 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: jak najszybciej
  • Długość umowy: na dłuższy okres
  • Opublikowany: 19 września 2021 00:01

Firma z miejscowości Ede poszukuje od zaraz order pickerów, a także pary do pracy w Holandii na magazynie z kosmetykami. Znajomość języka angielskiego wymagana w stopniu podstawowym minimum.

ORDER PICKER KOSMETYKI ! 11,69 euro brutto + dodatki
Praca także dla par

Dla jednego z naszych klientów będącego siecią drogerii na terenie Holandii poszukujemy pracowników na stanowisko Order Picker.
Lokalizacja:
Ede

Opis stanowiska:
– realizacja zamówień- zbieranie za pomocą systemu voice pick
– kompletowanie towaru
– pakowanie towaru do odpowiednich pojemników

Wymagania:
– język angielski w stopniu podstawowym
– mile widziane parów jazdy kategorii B
Co oferujemy?
– pełen etat
– możliwość nadgodzin
– darmowe owoce każdego dnia na stołówce

Zainteresowany? Zadzwoń już teraz !!!
Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń
+48 77 474 68 08 Klaudia
bądź wyślij CV na adres praca@flexcraft.pl

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy. KRAZ 273

ID ogłoszenia: 413614889432bb4a