9,44€ + dodatki

Dla par od zaraz Holandia praca przy pakowaniu kurczaków bez języka w Doetinchem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: ok. Doetinchem
  • Data rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ
  • Długość umowy: dłuższy okres czasu
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 października 2019 01:30
  • Wygasa: 12 dni, 21 godzin

M.in. w Doetinchem od zaraz do podjęcia atrakcyjna praca w Holandii przy pakowaniu kurczaków. Ogłoszenie dla par również bez znajomości języka na dłuższy okres.

Oferujemy pracę produkcyjną przy pakowaniu kurczaków.
Skontaktuj naszego koordynatora:

– Bartek +31 612 515 421
– Szymon +31 612 729 863
– Daniel +31 682 928 700
– Klaudia +31 657 796 271

Miejsce pracy:Wehl, Putten, Nijkerk, Kornhorn, ok. Doetinchem

Opis stanowiska:
Pracownik linii produkcyjnej. Praca polega na pakowaniu kurczaków (udka, piersi, skrzydełka) do krat lub kartonów.
Zarobki od 300 do 350 euro netto tygodniowo.

Wymagania:
– dyspozycyjność od zaraz,

– motywacja oraz chęć do pracy,

– mile widziane osoby z doświadczeniem lub własnym samochodem.

Oferujemy:
– pracę na dłuższy okres czasu,

– umowę na warunkach holenderskich,

– cotygodniowe wypłaty,

– ubezpieczenie zdrowotne oraz zakwaterowanie,

– opieka polskiego koordynatora

olga.kedzierska@op.pl

ID ogłoszenia: 8725d9477f8c7eca