11,16 € brutto/h

Dla par oferta pracy w Holandii bez języka od zaraz na magazynie spożywczym Raalte

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Raalte
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 stycznia 2023 21:05

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Holandii. Zatrudnienie w Raalte bez znajomości języka dla par na magazynie art. spożywczych. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Raalte.

Wynagrodzenie: 11,16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień z wykorzystaniem skanera oraz systemy VOICE PICK;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • przygotowywanie zamówień;
  • pracownik będzie podnosił paczki o różnej wadze.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatki zmianowe od 2 do 100%;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • ubezpieczenie;
  • dojazd do pracy rowerem albo samochodem;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • wsparcie w organizacji przejazdu z Polski do Holandii;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

m.dyszka@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-058099-order-picker-w-magazynie-z-produktami-spozywczymi/

ID ogłoszenia: 20663ab1d3159d01