9,95 € brutto/h

Dla par oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji kosmetyków od zaraz Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 2 listopada 2020 01:09

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla par w fabryce z Vlijmen na produkcji kosmetyków. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vlijmen.

Wynagrodzenie: 9,95 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji kosmetyków, np. kremów i odżywek;
  • zadaniem będzie wykładanie pustych butelek na taśmę, etykietowanie i dokręcanie butelek, a także kontrolowanie jakości produktów;
  • do obowiązków będzie należało także pakowanie produktów do opakowań indywidualnych oraz zbiorczych;
  • wykonywanie innych prac produkcyjnych, magazynowych, a także porządkowych;
  • w zakładzie można przejść okres próbny pod względem klasyfikacji i umiejętności, np. operator mieszalni, serwisant itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć wykonywania pracy zmianowej – 3 zmiany;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym;
  • umiejętność przestrzegania zasad;
  • możliwość pracy również w weekendy oraz w nadgodziny;
  • chęć podjęcia pracy w różnych oferowanych przez agencję zakładach;
  • na terenie zakładu jest zakaz noszenia makijażu, biżuterii oraz perfumowania się.

Oferujemy:

  • solidne zatrudnienie;
  • niderlandzkie warunki zatrudnienia;
  • dostęp do pełnego pakietu socjalnego;
  • możliwość rozwoju zawodowego, a także podniesienia swoich kwalifikacji o zdobycia cennego doświadczenia;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki, która będzie ustalana indywidualnie po przejściu na stanowisko techniczne;
  • gdy pracownik zostanie oddelegowany do innych pokrewnych prac, to stawka godzinowa nie będzie niższa niż 9,70 € brutto na godz.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

źródo: https://tnsgroup.pl/praca-przy-produkcji-kosmetykow-operator/

ID ogłoszenia: 8425f7f2b532580a