10,90 €/h

Dla par oferta pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Tilburg 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 30 lipca 2020 18:36

Pracodawca z Tilburga szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie także dla par przy pakowaniu ciastek z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: 10,90 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie obsługiwał piekarnik i wkładał do niego produkty;
  • do zadań będzie należało również przygotowywanie ciasta oraz nakładanie owoców;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • obowiązkiem będzie też pakowanie oraz naklejanie etykiet na produkty, a także układanie produktów na paletach.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. holenderski, ale potrzebny jest komunikatywny j. angielski;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji;
  • mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie także dla par;
  • praca przy optymalnej temperaturze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek zmianowy;
  • bonus 100 Eur po 4 tygodniach – bonus dla kierowców w własnym samochodem;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pakiet startowy w wysokości 120 PLN – poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu oraz słowniczek polsko – holenderski.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: m.kowalska@covebo.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-008304-produkcja-i-pakowanie-ciastek/

ID ogłoszenia: 5225eff230c08d45

Linki sponsorowane