13,34 € na godz.

Dla par praca Holandia bez znajomości języka produkcja rowerów od zaraz Lelystad

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Lelystad
  • Długość umowy: min. 12 tygodni
  • Opublikowany: 7 lutego 2022 12:15

Do podjęcia od zaraz praca w Holandii dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w fabryce z Lelystad dla par na produkcji rowerów bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lelystad.

Wynagrodzenie: 13,34 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie montowanie rowerów miejskich, górskich oraz elektrycznych;
  • skręcanie rowerów od podstaw;
  • zadaniem będzie też pakowanie i zabezpieczanie skręconych rowerów.

Wymagania:

  • podstawowe zdolności techniczne;
  • dokładność;
  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do soboty;
  • 45 godzin pracy w tygodniu;
  • możliwość wypracowania nadgodzin, które będą dodatkowo płatne;
  • wypłatę w każdy piątek na konto;
  • darmowe owoce, kawa i herbata na stołówce zakładowej;
  • atrakcyjne warunki finansowe + premie kwartalne;
  • zakwaterowanie;
  • transporty z Polski do Holandii – usługa płatna;
  • bonus 150 € netto;
  • możliwość zostania kierowcą samochodu służbowego i otrzymania nowego telefonu po 5 tygodniach pracy.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 509 056 809

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/produkcja-rowerow-giant-holandia-od-stycznia-stawka-13-34e-h-CID4-IDN9Ypi.html

ID ogłoszenia: 7161e9bb008ba66