10,77 € brutto/h

Dla par praca w Holandii bez języka przy pakowaniu czekoladek od zaraz Oss 2022

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 17 stycznia 2022 04:11

Dla par pakowaczy aktualna od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Oss dla par przy pakowaniu czekoladek na produkcji. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oss.

Wynagrodzenie: 10,77 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie składanie opakowań oraz przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości czekoladek;
  • pracownik będzie układał produkty w pudełkach, pakował je oraz przygotowywał do wysłania;
  • praca odbywa się przeważnie przy taśmie.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bezpłatny dojazd do Holandii;
  • zagwarantowane godziny pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe;
  • pracę ciągłą z możliwością zmian;
  • 107 € na mc dodatku do wynagrodzenia Zorgtoeslag;
  • zakwaterowane w dwuosobowych pokojach;
  • transport do pracy służbowymi samochodami;
  • ubezpieczenie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • pomoc przy zakładaniu BSN-numeru sofi;
  • asystowanie podczas wizyty u lekarza;
  • rekompensaty do kosztów zakwaterowania.

Aplikacja:

Zgłoszenie należy wysyłać poprzez stronę:

www.workforce.pl/oferty-pracy/pakowanie-czekoladek/

ID ogłoszenia: 59961df08fab1029