9,98-10,51 € brutto/h

Dla par praca w Holandii od zaraz na magazynie odzieżowym bez języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 grudnia 2020 18:46

Na magazynie odzieżowym potrzebne od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Tilburgu dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: 9,98 € brutto na godz., a po 160 godzinach pracy podwyżka wynagrodzenia do 10,51 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 16.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na magazynie markowej odzieży;
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem towarów, pakowaniem ich, a także naklejaniem etykiet oraz przygotowywaniem ich do wysłania;
  • do zadań będzie też należało przepakowywanie towarów oraz sprawdzanie zwrotów;
  • dbanie o porządek na magazynie;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość pracy w systemie trzyzmianowym;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B;
  • możliwość pracy również w weekendy oraz w nadgodzinach;
  • możliwość podjęcia pracy w różnych oferowanych przez agencję zakładach;
  • na magazynie jest zakaz noszenia ubrań marek H&M oraz Tommy Hilfiger.

Oferujemy:

  • niderlandzkie warunki zatrudnienia;
  • dostęp do pakietu socjalnego;
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobycia cennego doświadczenia;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przy oddelegowaniu do innych pokrewnych prac stawka wynagrodzenia nie będzie niższa niż 9,70 € brutto na godz., czyli obowiązująca w Holandii.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 995fbfdc04c7b01