11,85 brutto/h

Dla par produkcja czekolady dam pracę w Holandii od zaraz bez języka, Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2020 14:16

Od zaraz legalna praca w Holandii w fabryce czekolady z Utrechtu. Zatrudnienie bez znajomości języka także dla par na produkcji słodyczy z zakwaterowaniem bezpłatnym, zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Utrecht

Start: od zaraz

Zarobki: od 11,85  €/h brutto

Liczba miejsc: 8

Umowa: na 6 miesięcy

Zadania:

  • prace pomocnicze przy taśmie
  • ustawianie maszyn
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • mycie urządzeń i taśmociągów
  • paletowanie

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na pierwsze 6 miesięcy (pary mają samodzielne pokoje)
  • pokrywamy koszt testu na covid19
  • pomagamy przy wszystkich formalnościach
  • na miejscu pracują polskojęzyczni brygadziści
  • dla par możliwa praca na wspólnych zmianach

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej
  • dyspozycyjność na minimum 6 miesięcy
  • brak nałogów związanych z piciem
  • znajomość podstawowych zasad higieny przy pracy z żywnością

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem „czekolada Utrecht 2020”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 625fb8498ca3cef

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Dla par produkcja czekolady dam pracę w Holandii od zaraz bez języka, Utrecht”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą , mieszkam w Leerdam , pracuje aktualnie w Westfort w İjsselstein . Posiadam samochód , zakwaterowanie . Mam doświadczenie na lini produkcyjnej związanej z branżą spożywcza . Aktualnie pracuje na stanowisku ekspedycji . Mój numer tel 06 44178234