10,05 € brutto/h

Dla par sezonowa praca w Holandii bez języka przy zbiorach jabłek, gruszek sierpień 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od sierpnia 2020
  • Długość umowy: 2 - 6 tygodni
  • Opublikowany: 2 lipca 2020 00:52

Bez znajomości języka poszukiwane od sierpnia 2020 osoby do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie dla par przy zbiorach jabłek i gruszek z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 10,05 Eur brutto na godz.

Start: od sierpnia 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie zbieranie jabłek i gruszek w sadzie.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto, które będą naliczane od godzin podstawowych;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • wsparcie przed wyjazdem, np. umowa kierująca, pomoc w zorganizowaniu transportu;
  • pomoc koordynatora;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Zgłaszać się można w jednym z oddziałów:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz
ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/praca-przy-zbiorze-jablek-i-gruszek-m-k/

ID ogłoszenia: 205ede2ea2be2eb