10€

Dostawca jedzenia rowerem elektrycznym praca w Holandii od zaraz, Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Brabancja Północna
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2019-08-26
  • Długość umowy: 12
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2019 09:23

W gastronomii na terenie Tilburga do podjęcia atrakcyjna praca w Holandii jako dostawca jedzenia, który porusza się po mieście rowerem elektrycznym i rozwozi posiłki do klientów.

Opis stanowiska:
Dostawca jedzenia odbiera zamówienie z restauracji i dowozi je do klienta do domu, porusza się po mieście rowerem elektrycznym.
Zamówienia otrzymuje poprzez aplikację na smartfon (wymagany własny tel!). Pracodawca zapewnia kartę SIM z pakietem internetowym. Praca od poniedziałku do niedzieli na 2 zmiany w godz. 11:00 – 23:00. Atrakcyjne wynagrodzenie

Miejsce zatrudnienia: Holandia, Tilburg

Wymagania:
Wymagany komunikatywny angielski oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Prawo jazdy kat. B (dojazd samochodem służbowym z miejsca zamieszkania do miejsca pracy)

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 1125d5ff178a789e