0

Dronten, praca Holandia od zaraz przy sprzątaniu – osoba nadzorująca

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: min.3 miesiące
  • Opublikowany: 10 października 2019 03:18
  • Wygasa: 20 dni

W rejonie Dronten poszukiwana obecnie rzetelna osoba do podjęcia pracy w Holandii przy sprzątaniu i pełnieniu jednocześnie funkcji osoby nadzorującej. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Poszukujemy osób do pracy w Holandii na stanowisko:

OSOBA SPRZĄTAJĄCA/NADZORUJĄCA -Holandia

Zakres obowiązków:
-sprzątanie pomieszczeń sanitarnych,kuchni,korytarzy itp.
-nadzór nad organizacją hotelu pracowniczego
-kontakt z mieszkańcami hotelu pracowniczego

Wymagania:
-osoba stanowcza,dbająca o czystość
-dobra organizacja pracy własnej
-mile widziane prawo jazdy
-mile widziana znajomość języka angielskiego

Warunki:
– atrakcyjna stawka godzinowa
– ubezpieczenie
– legalne zatrudnienie
– zakwaterowanie

Jeśli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie- zadzwoń do nas pod nr:570901449
Lub wyślij zgłoszenie na maila

Czekamy na Twoje zgłoszenie !

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver z certyfikatem o nr 18450

ID ogłoszenia: 5165d9dd4eba8c37